Sony KD-43XE7000 – 4K tv
Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Toevoegen aan vergelijken
Vergelijk 1 Prijzen
Last updated: 2026-05-14 09:09:22
SKU: 500790206463
Met de Sony KD-43XE7000 van 43 inch (109 cm) maakt Sony een 4K Ultra HD LED tv heel bereikbaar. Met een 4K tv geniet je van ongelooflijk scherp beeld. Met 4K reality Pro wordt elke pixel opgeschaald voor verfijnd beeld en de scherpte van 4K wordt gecombineerd met de helderheid en details van HDR. Hierdoor krijg je met de Sony XE70-serie uitstekende beeldkwaliteit. Om geen afbreuk te doen aan het design van je televisie is de poot aan de achterzijde voorzien van kabelgootjes, waarin je netjes je kabels kunt wegwerken.
Plus- en minpunten van de Sony KD-43XE7000
200Hz Motionflow XR zorgt voor zeer vloeiende beelden
4K HDR (High Dynamic Range)
YouTube en Netflix app in Smart-TV omgeving
Geen Voice Control afstandsbediening
Belangrijkste kenmerken van de Sony KD-43XE7000:
– Verkrijgbaar in de volgende schermformaten: 109 cm (43 inch), 124 cm (49 inch), 140 cm (55 inch)
– 4K High Dynamic Range
– 4K X-Reality PRO
Ontdek elk detail opnieuw in 4K
Ontdek de details met 4K-HDR
4K High Dynamic Range
Alles draait om het beeld
Kabelbeheer
Sony TV-series vergelijking
Specificaties: Sony KD-43XE7000 – 4K tv
Afstandsbediening
Ja
Hdmi
3
Beeldkwaliteit index
100 Hz Motionflow XR (Sony)
Wifi
Ja
Type scherm
LED
Touchscreen
Nee
Schermdiagonaal
43 inch (109 cm)
Processorkernen
Quad core (4)
Maximale resolutie
Ultra HD/4K
Spraakbesturing
Nee
Energieverbruik in stand by
0, 5 W
Beeldverversing
50 Hz
Energielabel
A+
Energiebesparing functie
Dual gaming
Curved
Bluetooth
Energieverbruik
65 kWh
Smartphone app
Dual Gaming
Spraakbesturing
TV-tuner
DVB-T
Opnemen via USB
Certificering TV
Ziggo
Uitgangsvermogen
2 x 10 Watt
Sound system
2x 10 Watt
Aantal speakers
2
Gewicht zonder standaard
9,3 kg
Introductie
2017
Afmetingen zonder standaard (b x h x d)
Ca. 97,1 x 57,1 x 7,0 cm
Kleur
Zwart
Muur montage
VESA 200mm x 100mm
Verpakkingsinhoud
Netsnoer, batterijen, afstandsbediening, gebruiksaanwijzing, tv-voet
Energielabel
A
Teletekst
Energieverbruik in stand-by
0,5 W
Gewicht met standaard
10 kg
Lichtsensor
Afmetingen met standaard (b x h x d)
Ca. 97,1 x 62,0 x 24,2 cm
Sleep timer
Draaibaar voetstuk
Energieverbruik
65 kWh
Energiebesparing functie
Elektronische gids
Fabrieksgarantie
2 jaar
Type garantie
Carry-in
Ingebouwde dvd-speler
HDR
Menu talen
Nederlands
CI/CI+ ingang
Ja, CI+
Ambilight
Maximale resolutie
Ultra HD/4K
Smart TV platform
Android TV
Smart TV
Curved
Beeldkwaliteit index
100 Hz Motionflow XR (Sony)
Beeldverversing
50 Hz
Schermdiagonaal
43 inch (109 cm)