Smart TV Samsung UE43RU6025 43″ 4K Ultra HD LED WiFi Zwart
Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Toevoegen aan vergelijken
Vergelijk 1 Prijzen
Last updated: 2026-05-13 13:56:39
SKU: 500756408572
439,00
Kleur: Zwart
Scherm: 43″
Resolutie:
3840 x 2160 px
4K Ultra HD
Technologie:
LED
HDR
Tuner: DVB-T2C
Connectiviteit:
Ethernet LAN
Wifi
Verbindingen:
HDMI x 3
USB x 2
RJ45 x 1
CI x 1
Anynet+
RF x 1
Geluid: 20 W
Compatibel: VESA
Eigenschappen: Hbb TV
Besturingssysteem: Tizen OS
Voedingsbron: lichtnet
Spanning: 220-240 V
Energieverbruik: 97 kWh/annum
Energieklasse: A
Inclusief:
Afstandsbediening
Batterijen
Voedingskabel
Houder
Afmetingen ong.: 97 x 60 x 5,82 cm
Specificaties: Smart TV Samsung UE43RU6025 43″ 4K Ultra HD LED WiFi Zwart
Afstandsbediening
Ja
Schermdiagonaal
43 inch (109 cm)
Beeldverversing
200 Hz
Wifi
Ja
Touchscreen
Nee
Type scherm
LED
Maximale resolutie
Ultra HD/4K
Hdmi
3
Energielabel
A+
Curved
Nee
3D technologie
Geen 3D technologie
Energielabel
A
Muur montage
VESA 200mm x 200mm
Ingebouwde dvd-speler
Kleur
Zwart
CI/CI+ ingang
Ja, CI
HDMI
3
HDR
Maximale resolutie
Ultra HD/4K
3D
Ambilight
Smart TV
Curved
Beeldverversing
200 Hz
Schermdiagonaal
43 inch (109 cm)