Philips 65PUS6703/12 – 4K TV
Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Toevoegen aan vergelijken
Vergelijk 1 Prijzen
Last updated: 2026-05-14 11:04:52
SKU: 500682849041
– 164 cm (65”) Ambilight TV
– 1100 Picture Performance Index
– HDR Plus
– Pixel Precise Ultra HD
Specificaties: Philips 65PUS6703/12 – 4K TV
Afstandsbediening
Ja
Maximale resolutie
Ultra HD/4K
Beeldverversing
50 Hz
Type scherm
LED
Touchscreen
Nee
Schermdiagonaal
65 inch (165 cm)
Processorkernen
Quad core (4)
Wifi
Ja
Hdmi
3
Energieverbruik
152 kWh
Energielabel
A+
Curved
Nee
Bluetooth
Energieverbruik in stand by
0, 3 W
HDR
3D technologie
Geen 3D technologie
Smart TV
3D
Type scherm
LED
Schermdiagonaal
65 inch (165 cm)
USB
2
Touchscreen
Processorkernen
Quad core (4)
HDMI
3
Ambilight
Curved
Maximale resolutie
Ultra HD/4K
Beeldverversing
50 Hz
Scart
Geen
Elektronische gids
CI/CI+ ingang
Ja, CI+
Energieverbruik
152 kWh
Energielabel
A+
Muur montage
VESA 400mm x 200mm
Teletekst
Wifi
Sleep timer
Audio Return Channel
Energieverbruik in stand-by
0,3 W